در این مقاله به انواع خدمات پرستاری کودک در منزل ارئه شده توسط خدمات پرستاری گلزار می پردازیم و تفاوت آن هارا باهم برسی می کنیم

زمانی که در منزل حضور ندارید و نمی توانید آغوش گرم خود را برای فرزند خود بگشاید ونگران ومضطرب از عدم حضور خود در منزل هستید گروه خدمات پرستاری گلزار به شما این آرامش خاطر را می دهد که با اعزام پرستاری کودک در منزل مجرب برای نگهداری از فرزند دلبند شما نگرانی های شما را به دست فراموشی بسپارید .
خدمات پرستاری در منزل گلزار با استخدام پرستار حرفه ای و با تجربه با هکاری شما عزیزان به سمت تربیت ، آموزش و نگهداری از کودک شما قدم بر می دارد .

کودکان در سن 6 ماهگی تا 4 سالگی دوران حساسی را سپری می کند زیرا شخصیت و استعداد کودک در این سال ها شکل میگیرد اما متاسفانه به دلیل مشغله کاری پدر و مادر نیاز به استخدام پرستار دارد اما پرستار باید بتواند با انجام تمرینات و بازی های هدف مند استعداد و شخصیت کودک را شکل دهد .
پرستاری کودک در منزل خدمات پرستاری گلزار با تجربه زیاد و بالاترین سطح علمی و تجربی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و کودکان دلبندتان می باشد تا شما با خیال آسوده به کار خود برسید و پرستاران بتوانند نقش به سزایی در رشد و یادگیری کودک دلبندتان داشته باشند .

انواع سرویس های خدمات پرستاری کودک در منزل

مراقب کودک در منزل

یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت پرستاری  گلزار اعزام مراقب کودک در منزل به صورت روزانه است کارایی این سرویس پرستاری زمانی است که خانواده کودک برای چند ساعت در روز بین بازه زمانی 9 صبح الی 6 بعدظهر مجبور به ترک منزل هستند و نیاز به یک مراقب مطمئن و با تجربه برای نگهداری فرزند دلبندشان دارند در این زمان والدین کودکان می توانند از این سرویس پرستاری کودک در منزل استفاده کنند که وظایف مراقب کودک در زمان مشخص شده به شکل زیر است

مراقب کودک در منزل

پرستار کودک در منزل

یکی دیگر از خدمات پرستار کودک در منزل شرکت پرستاری گلزار ، اعزام پرستار کودک در منزل برای والدینی که نیاز به پرستاری از کودک خود در منزل بیش از 7 ساعت کاری هستند و نیاز به پرستاری شبانه روزی از کودک خود هستند .

همچنین این خدمات برای کودکانی که دارای بیماری های خاص هستند نیز ارائه می شود .تفاوت این خدمت با خدمات دیگر پرستاری کودک در منزل در مدت زمان انجام کاری پرستار و هزینه پرداختی و تخصص پرستار است .

مربی کودک در منزل

از خدمات مهم و مورد نیاز در زمان تعطیلی مهد کودک و مدارس مربی کودک در منزل است . به دلیل اپیدمی بیماری های مختلف و آلودگی هوا ممکن است مراکز آموزش کودکان در ابتدا برای مدت طولانی تعطیل شود . اما نمی توان روند آموزش و یادگیری کودکان را متوقف کرد زیرا ممکن است که پرورش کودک آسیب بزند .

بنابراین خدمات پرستاری گلزار با جذب آموزگاران زبن های انگلیسی و فرانسوی و کودکیاران کشور توانسته است خدماتی مانند مربی کودک در منزل را به شهروندان تهرانی ارائه دهد .

کارفرمایان عزیز می توانند با تماس با شرکت پرستاری و بعد انجام مصاحبه و تکمیل شرایط کودک خود از قیمت پرستاری و نگهداری به صورت ماهانه مطلع شوند همچنین با استفاده از اپلیکیشن پرستاری در منزل گلزار و تکمیل اطلاعات کودک دلبند خود می توانند به صورت انلاین از هزینه تقریبی پرستاری مطلع شوند .

 

تمامی خدمات پرستاری ارائه شده توسط شرکت پرستاری دارای تضمین کیفیت و امنیت می باشد و در صورت بروزهرگونه مشکلی شرکت به صورت 24 ساعته  پاسخگو کارفرمایان عزیز می باشد .

مدارک شناسایی ، تاریخچه فعالیت ، سابقه کاری و … پرستاران کودک اعزام شده خدمت کارفرمایان عزیز نزد شرکت می باشد .

پرستاری کودک در منزل

خدمات پرستاری

تماس با ما