خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری گلزار آماده ارائه خدمات پرستاری سالمند در منزل ، پرستار کودک در منزل ، پرستار بیمار به صورت شبانه روزی و مقطعی است .

ما می کوشیم تا با نازل ترین قیمت ها خدمات پزشکی و پرستاری در منزل را خدمت شا عزیزان ارائه نماییم .

تمامی خدمات پرستاری و پزشکی ما با کادری مجرب و با تجربه در 22 منطقه شهر تهران ارائه می شود .

بازنشانی

خدمات پرستاری در منزل دارای انواع خدمات و سرویس ها می باشد که شرکت پرستاری در منزل گلزار در تلاش است تا بهینه و کم هزینه ترین خدمات را در پوشش سرویس های مختلف به شما عزیزان ارائه دهد

خدمات پرستاری در منزل

این خدمات به منظور نگهداری و مراقبت بالینی از کودکان ، سالمندان و افراد بیمار صورت می گیرد در این سری خدمات پرستاری در منزل  هدف مراقبت و نگهداری مددجو در منزل است .

پرستار سالمند در منزل

این خدمات به منظور تسهیل نگهداری سالمندان خانم و آقا در منزل طراحی شده است .

با استفاده از این خدمات می توان مراقبت ها و خدمات پرستاری را در منزل مهیا کرد . پرستارانی که برای این موقعیت کاری انتخاب خواهند شد دارای تحصیلات آکادمیک و تجربی پرستاری از افراد هستند و می توانند فعالیت های اولیه پزشکی و پرستاری را ارئه دهند مانند :

  1. برسی فشار سالمند
  2. گرفتن قند خون
  3. برسی اکسیژن خون
  4. تعویض پانسمان  و ……

نگهدار سالمند در منزل

این خدمات برای نگهداری و اعزام همیار برای سالمندان در منزل استفاده می شود .

این نوع خدمات دارای هزینه کمتری از پرستار سالمند در منزل است ، در این خدمت هدف اعزام فردی هم زبان و یک همراه دلسوز برای سالمند است که کار های شخصی سالمند را انجام دهد .

مشکل اساسی که سالمندان دارای توانایی حرکت با آن ها روبرو هستند معضل تنهایی است که در صورت کنترل نشدن آن منجر به بیماری های روحی و روانی شود . خدماتی که نگهدار سالمند به شما ارائه خواهد داد :

  1. انجام امور آشپزی
  2. انجام امور منزل
  3. شست و شویی لباس سالمند
  4. کمک سالمند در خوردن و آشامیدن

مربی کودک در منزل

یکی دیگر از خدمات پرستاری  ، مربی کودک در منزل است که خانواده های شاغل می توانند از خدمات مربی کودک استفاده کنند تا در زمان عدم حضور والدین لطمه ای بر آموزش و پرورش کودکان وارد نشود .

مربی کودک یکی از به صرفه ترین سرویس های متداول خدمات پرستاری های تهران است .

پرستار کودک در منزل

در بعضی موارد و به دلیل مشکلات ژنتیکی کودکان دچار بیماری های نادری می شوند مانند :

  • اوتیسم
  • پروانه‌ای و ….

در این موارد نگهداری و پرستاری از کودک در منزل توسط مادر کار دشواری است بنابراین خانواده های کودکان نیاز به افرادی خواهند داشت که در این زمینه اطلاعات کافی و تجربه از این کودکان را داشته باشند .

نیروی امور منزل

یکی از مشکلات درگیری افراد شاغل در ماه رسیدگی به نظافت منزل و انجام امور خانه تکانی و در زمان جابجایی منازل جمع آوری وسایل خانه و بسته بندی آنهاست .

این خدمات مخصوص افرادی هست که نیاز به نیروی انسانی هستند تا در انجام نظافت و تمیز کردن منازل به آن ها کمک کند هزینه این نوع خدمات به صورت روزانه یا ساعتی محاسبه خواهد شد و در هر لحظه از روز می توانید این سرویس را درخواست کنید و نیاز به هماهنگی قبلی نخواهد داشت .

خدمات پرستاری در منزل به صورت شبانه روزی
تماس با ما