نماد سایت پرستاری در منزل گلزار

خدمات پرستاری در منزل چگونه فعالیت می کند ؟

پرستاری در منزل

پرستاری در منزل و شرایط و مقررات ان

اگر در سال های اخیر به درصد اشتغال افراد خانواده های موجود در شهر ها نگهای بیاندازیم متوجه می شویم که در یک خانواده 8 نفری 5 نفر آن ها شاغل هستند و 2 الی 3 نفر یک خانواده 8 نفری را سالمندان تشکیل می دهند  که جمعیت شاغل خانواده ها توانایی نگهداری از سالمندان خود را ندارند نسبت به آمار موجود در خانواده های ساکن در کلان شهر ها ما با کمبود نیروی انسانی برای پرستاری از سالمندان روبرو هستیم در سال های اخیر شرکت های پرستاری در منزل در راستای حل کردن نیروی انسانی برای خانواده ها در کلان شهر ها در حال فعالیت بوده اند .

فعالیت خدمات پرستاری در منزل چگونه است ؟

شرکت های خدمات پرستاری در منزل دارای انواع مختلفی می باشند 60% شرکت های پرستاری بدون اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت درحال فعالیت و اعزام پرستار و یا نگهدار سالمند در منزل هستند اما 40 % دیگر شرکت ها دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت می باشند ، شرکت های پرستاری در منزل که دارای مجوز می باشد حداقل دارای دو مسئول فنی با مدرک پرستاری کارشناسی شده توسط وزارت بهداشت هستند .

شرکت های که دارای مجوز های رسمی میباشند و مدیریت و استخدام پرستاران زیر نظر مسئول های فنی صورت می گیرد دارای مدیریت و اکو سیستم موفق تری هستند و کیفیت پرستاران در منزل آن ها نیز بالاتر می باشد .

کیفیت خدمات پرستاری در منزل چگونه مشخص می شود

هیچگونه معیاری برای محاسبه و اندازه گیری کیفیت خدمات ارائه شده توسط شرکت های پرستاری در منزل وجود ندارد اما بعضی از مقادیر برای انتخاب به یک شرکت پرستاری معتبر به ما کمک می کند ، که در قسمت پایین به چند مورد آن می پردازیم

سال تاسیس و سابقه مداوم شرکت

به طور کلی شرکت های خدمات پرستاری که از سال های 1375 الی 1378 شروع به فعالیت کرده اند جزو اولین شرکت های فعال در این حوزه هستند ، شرکت های پرستاری با سابقه و قدیمی با چالش های این کار آشنا هستند و نسبت به تجربه و دیدن سالمندان در منزل با شرایط های مختلف در بهتری از وضعیت سالمندان دارند و در تخصیص نیرو کاملا حساب شده و حرفه ای عمل خواهند کرد .

تعداد پرستاران شرکت

شرکت هایی که سرمایه آن ها نیروی انسانی آن ها هستند و کیفیت خدمات و سرعت پاسخگویی به در خواست های هارا تعداد نیروی انسانی آن ها مشخص می کند .

هرچه شرکت های پرستاری در منزل دارای پرستاران بیشتری باشند می توانند نسبت به نیاز شما پرستار مناسب را در پایگاه های اطلاعاتی خود جستجو و یافت کنند .

شرکت های پرستاری در منزل نکات و معیار های مختلفی را برای اعزام پرستار به منازل شکا در درنظر می گیرند که به نمونه ای از ای نکات مب پردازیم

  1. جنسیت پرستار نسبت به جنسیت مددجو شما انتخاب خواهد شد
  2. شیف کاری پرستار نسبت به ساعات فعالیت و خواب سالمند در منزل انتخاب می شود
  3. گویش و ملیت پرستار
  4. سن پرستار متناسب با سن سالمند برای درک بهتر موضوعات انتخاب خواهد شد
  5. تخصص حرفه ای پرستار نسبت به تجهییزات درمانی محل نگهداری سالمند و یا کودک در نظر گرفته خواهد شد

پارامتر های موثر در انتخاب پرستار در منزل بسیار میباشد که به چند نمونه از آن ها اشاره کردیم ، کارشناسان پرستاری در منزل دانش و اطلاعات کاملی در ارتباط با این پارامتر ها و دید مناسبی بر روی پرستاران دارند و می تواند با برقراری تماس از آن ها در این امر مشاوره و راهنمایی گرفت .

خدمات پرستاری در منزل گلزار توانسته با فراهم کردن پایگاه داده عظیمی از پرستاران در منزل برای شما عزیزان ساکن تهران و حومه در زمانی کوتاه فرایند انتخاب پرستار در منزل و اعزام پرستار را انجام دهد .

کیفیت پرستاران در منزل

بعد از موضوع معیار های انتخاب برا کار پرستاری در منزل نکته و دغدغه دیگر خانواده سالمندان تایید شخصیتی و عملکرد کاری پرستاران می باشد .

شما هنگام مراجعه به شرکت های پرستاری در منزل معتبر و دارای مجوز از وزارت بهداشت نیاز به هیچگونه نگرانی در جذب پرستار نخواهید داشت زیرا شرکت های معیبر پرستاری در منزل  قبل از جذب پرستار آزمایشات روانی و عملکرد کاری پرستار را در کار های تستی می سنجند و در صورت تایید پرستار به صورت بالقوه فعالیت خود را در مجموعه آغاز خواهد کرد .

پرستاران در محل اعزام شده که مشغول به فعالیت هستند به صورت ماهانه مورد برسی کیفی قرار خواهند گرفت و در صورت رد شدن در مرحله کنترل کیفی به صورت رایگان و به سرعت با پرستار دیگری تعویض خواهند شد .

خروج از نسخه موبایل